e-mail: sekretariat@zkiwlublewo.szkolnastrona.pl

Sobota, 2019-01-19

Imieniny: Erwiny, Henryka

"Czytam codziennie" - przedświąteczna akcja czytelnicza

21 grudnia 2018r. nastąpiło podsumowanie czytelniczej akcji  przedświątecznej „Czytam codziennie”. Poznanie nowości zakupionych do biblioteki, pogłębione umiejętności czytania, nowa wiedza, pożytecznie spędzony czas przy książce to niektóre z korzyści przedsięwzięcia, które cieszyło się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Aż 45 uczniów zdeklarowało swój udział. Dzieciom, dla których książka stała się codziennym towarzyszem wolnych chwil przez dwa przedświąteczne tygodnie, przygotowano świąteczne upominki.                        Przy tej okazji wszyscy uczniowie klas I-III wysłuchali opowiadania pt. „Wigilijny gość” z książeczki „Święta w moim domu” pod redakcją Małgorzaty Wilk.

Wielkie gratulacje dla naszych młodych czytelników, których w okresie przedświątecznym codziennie spotykaliśmy z książką!

Iwona Obrycka

Autor: Admin