Niedziela, 2018-09-23

Imieniny: Bogusława, Liwiusza

Dziękujemy Zaangażowanym Rodzicom

Podobny obraz
 Z inicjatywy Państwa Agnieszki i Andrzeja Psiuk (rodziców uczennicy klasy już drugiej) 13 lipca 2018 r. podczas wakacji  rozpoczęła się akcja modernizowania sali numer 2. Została ona nie tylko pomalowana w piękne, wiosenne kolory, ale również ozdobiona elementami dekoracyjnymi. Dzięki tej akcji klasa uzyskała nowy, świeży wygląd. W nowym roku szkolnym uczniowie będą mogli uczyć się w atrakcyjnej, przyjaznej sali.
     W remoncie sali brało udział  wielu rodziców z klasy pierwszej: Państwo Agnieszka i Michał Czerwińscy oraz ich syn Bartosz, Pani Aleksandra Czerwińska, Państwo Joanna i Przemysław Kroczewscy, Pan Dariusz Makowski, Pan Krzysztof Lachowicz, Pani Anna Ramotowska. Nad całością oczywiście czuwała niezawodna nasza Pani Bożenka.
          Jesteśmy bardzo wdzięczni za Ich chęci, pomysł i ogrom pracy.
Dziękujemy, że jesteście tak blisko związani z naszą placówką. Z całego serca dziękujemy!!
 .............................................................................................................................................................................

Podczas wakacji 11.08.2018 z inicjatywy Pani Aleksandry Czerwińskiej powstało piękne boisko  szkolne. Pani Czerwińska podjęła trud, złożyła projekt i uzyskała fundusze z Fundacji Banku Millenium. Z pozyskanych pieniążków została usypana nowa powierzchnia pod boisko, posiana trawa oraz zakupiono bramki, piłki, znaczniki oraz sprzęt do gry w siatkówkę. Pani Ola nie tylko pozyskała fundusze, ale również zmobilizowała swoje wspaniałe koleżanki z Banku Millenium oraz kilkoro rodziców z naszej placówki do wykonywania prac związanych tym przedsięwzięciem.
        Dzięki temu nasze dzieciaki będą mogły teraz wspaniale rozwijać swoje umiejętności i pasje związane z grą w piłkę nożną oraz  siatkową na świeżym powietrzu.
                              Jak to wspaniale mieć takich aktywnych i twórczych rodziców. Dziękujemy!!!

zdjęcia i tekst: Eliza Bielewicz

Autor: Anna Dąbrowska